background-hotel-jonufra-view
Offer

Dhome Dyshe

Informacion i pergjithshem

Dhoma Dyshe Jane Komode Edhe Sipas Standardeve Te Kohes. Te Ideuara Per Nje Qendrim Sa Me Te Kendshem Edhe Te Rehatshem Dhe Me Cmimet Me Konkuruese Ne Treg. Kane Pamje Nga Deti Ku Mund Te Shikohet Bukuria E Natyres.

Disponueshmeria e Dhomave

 • Kati i trete
 • Pamje Pjeserisht nga Deti

Pajisjet e Dhomes

 • Internet WirelessInternet Wireless
 • TelevizorTelevizor
 • KondicionerKondicioner
 • Tharese FlokeshTharese Flokesh
 • Varese RrobashVarese Rrobash
 • Shezlona plazhiShezlona plazhi
 • Parkim FalasParkim Falas
 • FrigoriferFrigorifer
 • KasaforteKasaforte
 • Mengjezi PerfshireMengjezi Perfshire