background-hotel-jonufra-view
Offer

Suite

Informacion i pergjithshem

Suitat Jane Komode Edhe Sipas Standardeve Te Kohes. Te Ideuara Per Nje Qendrim Sa Me Te Kendshem Edhe Te Rehatshem Dhe Me Cmimet Me Konkuruese Ne Treg

Disponueshmeria e Dhomave

 • Kati i pare
 • Kati i dyte
 • Kati i trete
 • Pamje nga Mali
 • Pamje Pjeserisht nga Deti

Pajisjet e Dhomes

 • Internet WirelessInternet Wireless
 • TelevizorTelevizor
 • KondicionerKondicioner
 • Tharese FlokeshTharese Flokesh
 • Varese RrobashVarese Rrobash
 • Shezlona plazhiShezlona plazhi
 • Parkim FalasParkim Falas
 • FrigoriferFrigorifer
 • KuzhinaKuzhina
 • KasaforteKasaforte
 • Mengjezi PerfshireMengjezi Perfshire